Milý deníčku... co je to vlastně za blog?

2. března 2013 v 20:11 | Susen |  V blogovém světě

Aneb - něco málo o blogu, než to začne.
to znamená blog. Než blog začne, než se rozjede!

Na začátek pár důležtých informací

Admin/ka: Susen
Datum narození: 2.3.2013
Hosting: Blog.cz
Téma: Deníček
Nálada při psaní: x)

Kromě heslovitých informací tu jsou i jiné.. jako třeba blogová minulost ;)
  • One-crazy I. - Tak na ten si vzpomínám móc dobře :D. Znáte to, pixelky, blendy, komentáře jako "To jsi dělala ty? Né, je to jen zkopčený z gůglu" a takový. Teď když si na ten blog vzpomenu, musím se mu smát, protože to, jak jsem vybuchovala když mi někdo napsal na blog, že v článku mám chyby a hned jsem ho blokovala, z toho teď absolutně nemůžu :D *Brečím smíchy*
  • Uklidnění se s This-is-you - Ten název...to víte, jakožto třeťačka jsem měla poprvé v životě na základně ájinu, tak jsem toho musela využít stupidní amatérskou frází - This is you.
  • One-crazy II. - *tak jsem se konečně přestala smát* Jó, kamera, akce, One-crazy po druhé! aneb blog už malinko na úrovni, ale přece to nebylo ono. Dávala jsem tam svoje layouty pod přezdívkou Crazy-lune (vychytaná přezdívka, že? :D) a pak se blog stejně "rozutek"
  • Coffol - *Zavzpomíná na starý časy* Jó, to už byl blog celkem dost na úrovni, ale něco tomu chybělo - originalita. Já jsem kopírovala a když to vezmu kolem a kolem, radši bych řídila Oně-crazy I. se zkopírovanými pixelkami, než Coffol, kde jsem měla zkopírované absolutně vše... *Zamýšlí se*
  • ...a konečně - susen-diary - blog snad nikdy neopustím, protože jsem blogů opustila víc než je zde napsáno - nenapsala jsem blogy na kterých jsem nevydržela nejméně dva měsíce.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama